Wychodzą na spotkanie powracających z emigracji

Wielkopostna  i Adwentowa  Modlitwa w intencji Emigrantów i ich Rodzin  prowadzona  przez RK w Brzesku  skierowuje uwagę na  problemy rodzinne i małżeńskie  związane z pracą z dala od swych rodzin. Z kolei  Fundacja KOMPAS z Krakowa, która prowadzi działania podobne do działań Rodziny z  Brzeska, szuka osób zainteresowanych przystąpieniem do organizowanej właśnie Grupy Wsparcia dla Powracających z emigracji.

Grupa ta ma na celu zaangażowanie jej członków, nawiązanie relacji między reemigrantami, wymianę doświadczeń i wzajemne wsparcie oraz pomoc w radzeniu sobie z problemami adaptacyjnymi związanymi z życiem w Polsce. Więcej szczegółów na temat przedsięwzięcia znajduje się w dokumencie poniżej.

Wciąż trwa rekrutacja do grupy! Zapraszamy:

PDF DO POBRANIA: FUNDACJA KOMPAS