fbpx
« Powrót

Życzenia na Wielkanoc

Udostępnij

Drogie Rodziny Kolpinga – Siostry i Bracia! Drodzy sympatycy KOLPING Polska

 „Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem…”. Te niezwykłe słowa Syna  Bożego, przy dźwięku wielkanocnych dzwonów, ponownie wybrzmią z niebiańską mocą w Niedzielę Zmartwychwstania. A radosny śpiew – Alleluja, wypełni nasze świątynie.

Ta radość w naszych sercach, motywowana jest prawdą, że życie ludzkie od tego niedzielnego poranka ma właściwy sens i pełną wartość, bo prowadzi do nowego, w pełni szczęśliwego i wiecznego życia z Bogiem. Zapewnił nas o tym, Jezus Chrystus, który pokonał śmierć i trzeciego dnia opuścił grób – zmartwychwstał.

To niezwykłe wydarzenie w historii zbawienia, motywowało rzesze wyznawców Jezusa Chrystusa do heroicznych czynów, do tworzenia wielkich dzieł dla Bożej i ludzkiej sprawy. Przykładem, tak nam bliskim, niech będzie założyciel KOLPINGA – dzieła, które dziś, wydaje szlachetne owoce w 6o krajach świata.

 To o nim – bł. Adolphie Kolpingu Jan Paweł II, powiedział – Był mistykiem czynu – modlił się pracą a pracował modlitwą.

Nadal mimo upływu czasu, jest on natchnieniem, przede wszystkim dla Rodzin Kolpinga.  Świadczy o tym rodzące się kolejne dzieło, pod jego patronatem – Hospicjum Domowe im. bł. ks. Adolpha Kolpinga, które w okresie świątecznym rozpocznie, swoją działalność.

Naszym Drogim Siostrom i Braciom życzymy, aby Święta Wielkanocne wniosły w nasze serca prawdziwą radość i wzmocniły wiarę w potęgę Chrystusa .

 Wszystkim dobrego zdrowia. Niech błogosławiony Adolf Kolping prowadzi nas do Jezusa.

      Życzą w imieniu Zarządu:

Zobacz filmik z życzeniami:

Już dziś możesz pomóc

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć Dzieło Kolpinga

20 zł
50 zł
100 zł
250 zł