W skład Zarządu Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce wchodzi 8 osób, które działają zgodnie z maksymą bł. Patrona:

„Nasza codzienna praca musi patrzeć w przyszłość”

ks. Jan Nowakowski
Prezes Dzieła Kolpinga w Polsce

ks. Józef Jakubiec
Wiceprezes Dzieła Kolpinga w Polsce
e-mail: jjakubiec@kolping.pl

Robert Prusak
Przewodniczący Zarządu
e-mail: rprusak@kolping.pl

Beata Harasimowicz
Wiceprzewodnicząca Zarządu
e-mail: bharasimowicz@kolping.pl

Krzysztof Wolski
Sekretarz naczelny
e-mail: kwolski@kolping.pl

Agnieszka Curzytek
Pisarz
e-mail: acurzytek@kolping.pl

Paulina Gurgul
Skarbnik
e-mail: pgurgul@kolping.pl

Już dziś możesz pomóc

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć Dzieło Kolpinga

20 zł
50 zł
100 zł
250 zł