Zespół

KONTAKT DLA MEDIÓW

Krzysztof Wolski 
sekretarz naczelny
tel. +48 602 118 757
mail: kwolski@kolping.pl

ZESPÓŁ PROJEKTOWY

Krzysztof Wolski
sekretarz naczelny
tel. +48 12 418 77 79/ +48 602 118 757
mail: kwolski@kolping.pl

Beata Harasimowicz
koordynatorka projektów
tel. +48 12 418 77 72
mail: bharasimowicz@kolping.pl

Bożena Michałek
koordynatorka projektów
tel. +48 12 418 77 74
mail: bmichalek@kolping.pl

Patrycja Kwapik
koordynatorka projektów

specjalistka ds. współpracy europejskiej
tel. +48 12 418 77 62
mail: pkwapik@kolping.pl

Anna Wilk
koordynatorka projektu
doradca klienta

tel. +48 12 418 77 67
mail: awilk@kolping.pl

Martyna Wójtowicz-Szczepańska
koordynatorka projektu
pośredniczka pracy

tel. +48 12 418 77 63
mail: mwojtowicz@kolping.pl

Anna Wiśniewska
koordynatorka projektu
specjalistka ds. szkoleń
tel. +48 12 418 77 61
mail: awisniewska@kolping.pl

Marta Karaś
pośredniczka pracy

tel. +48 12 418 77 74
mail: mkaras@kolping.pl

Marta Pieczątka  
specjalistka ds. zatrudnienia subsydiowanego
pośredniczka pracy

tel. +48 12 418 77 67
mail: mpieczatka@kolping.pl

Anna Nowak  
starsza specjalistka ds. finansów

tel. +48 12 418 77 68
mail: anowak@kolping.pl

Jagoda Łączyńska  
specjalistka ds. finansów

tel. +48 12 418 77 75
mail: jlaczynska@kolping.pl

Anna Łęcka
pośredniczka pracy

tel. +48 12 418 77 87
mail: alecka@kolping.pl

Mateusz Gigoń
trener zatrudnienia wspieranego

trener pracy
tel. +48 12 418 77 86
mail: mgigon@kolping.pl

Józef Sikorski
koordynator Inkubatora Wolontariatu w Krakowie
tel. +48 12 418 77 77
mail: jsikorski@kolping.pl

Pavlo Khmara
informatyk
tel. +48 12 418 77 75
mail: pkhmara@kolping.pl

Zbigniew Jagoda
informatyk
tel. +48 12 418 77 75
mail: zjagoda@kolping.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Dorota Pala 
główna księgowa
tel. +48 12 418 77 73
mail: dpala@kolping.pl

Renata Kawula  
księgowa kadrowo-płacowa

tel. +48 12 418 77 73
mail: rkawula@kolping.pl

BIURO KOLPING TRAVEL
DOM KOLPING

Magdalena Ryś
kierowniczka
tel. +48 12 418 77 71
mail: mrys@kolping.pl

Karolina Ryś
recepcjonistka

tel. +48 12 418 77 71


Już dziś możesz pomóc

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć Dzieło Kolpinga

20 zł
50 zł
100 zł
250 zł