fbpx
« Powrót

Szkolimy się!

Udostępnij

Rozumienie i szacunek dla różnorodności są fundamentem Kolpinga! Tym bardziej cieszymy się, że wzięliśmy udział w szkoleniu na ten temat.

W miniony piątek mieliśmy przyjemność uczestniczyć w inspirującym szkoleniu zatytułowanym „Zarządzanie Różnorodnością Wieku w Ramach Projektu „Pracownicy – Najlepsza Inwestycja dla Firmy””, organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

W trakcie szkolenia, przy współpracy z doświadczonym psychologiem, panią Martą Błońską z firmy brainstorm.biz.pl, dokładnie analizowaliśmy style komunikacji społecznej każdego uczestnika, starając się stworzyć atmosferę pracy sprzyjającą wszystkim. Dzięki temu lepiej zrozumieliśmy indywidualne potrzeby pracowników o zróżnicowanym temperamencie, co umożliwiło nam dostosowanie zarządzania zespołem do ich oczekiwań.

Ponadto, przeprowadziliśmy szczegółową analizę potrzeb i predyspozycji potencjalnych kandydatów do pracy, uwzględniając różnice wiekowe i pokoleniowe.

To szkolenie rozpoczyna nasz udział w projekcie, który pomoże nam lepiej dostosować organizację do zróżnicowanych potencjałów i potrzeb naszych pracowników.

Już dziś możesz pomóc

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć Dzieło Kolpinga

20 zł
50 zł
100 zł
250 zł