Szkolenie: Jak pozyskać dotację z Funduszu Szwajcarskiego

Szanowni Państwo,
zapraszamy na szkolenie: Jak pozyskać dotację z Funduszu Szwajcarskiego 2013? - warsztat praktyczny w ramach trzeciego naboru projektów „małych”

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w płatnym szkoleniu. Ecorys ogłosił po raz trzeci i ostatni – konkurs dla mniejszych organizacji mający na celu wsparcie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.  W poprzedniej edycji do dofinansowania zatwierdzono 71 projektów czyli ponad 25% złożonych wniosków.  Natomiast w wyniku przeprowadzonych działań edukacyjnych możemy pochwalić się wskaźnikami: 60% projektów organizacji, które otrzymały od Dzieła Kolpinga wsparcie edukacyjne, uzyskało dofinansowanie!

Najważniejsze informacje:

Termin:  14.05.2013
Liczba godzin:  8h
Trener:  Magdalena Szczudło
Cel:  opracowania wniosku aplikacyjnego do Funduszu Szwajcarskiego 2013 na projekty małe
Koszt:  200zł

Dokumenty do pobrania:

PROGRAM SZKOLENIA

Składane projekty powinny dotyczyć następujących obszarów tematycznych:
1.            Edukacja obywatelska
2.            Działania kontrolne
3.            Partycypacja w polityce publicznej