Kolping razem na Turbacz!!!

Zapraszamy na górskie wędrowanie z Kolpingiem  Startujemy 18.08.2012 (sobota) z Rabki Zdrój, wchodzimy na Turbacz szlakiem przez Maciejową i Stare Wierchy. Następnie nocujemy w Schronisku na Turbaczu (malowniczo położonym) i nazajutrz uczestniczymy o godz. 8.00 we Mszy św. w pobliskiej kaplicy bł. Jana Pawła II, a następnie schodzimy do Nowego Targu. Zakończenie wyprawy ok. 14.00 w niedzielę 19.08.2012 r.

Do udziału w wędrówce zaproszeni są wszyscy członkowie i sympatycy Rodzin Kolpinga. Wiek nie gra roli!

Koszt całej wyprawy: ok. 35 zł (nocleg) + koszty dojazdu i wyżywienia

W związku z tym, iż zobligowani jesteśmy zarezerwować miejsca noclegowe w schronisku prosimy o wstępne zgłoszenia osób chętnych (nazwiska lub liczba osób) do Michała Ptaka (nr tel. 12 418 77 77 email: mptak@kolping.pl) najpóźniej do 02.08.2012 r.

Serdecznie zapraszamy!

Na zachętę prezentujemy zdjęcia z pewnego wypadu na Turbacz, w którym kilku członków Kolpinga miało przyjemność wziąć udział :)