Hospicjum Domowe im. bł. ks. Adolpha Kolpinga szuka wolontariusza – specjalisty ds. promocji.

Jesteśmy organizacją społeczną, która tworzy nowe domowe hospicjum w Krakowie. Chcemy pomóc ludziom terminalnie chorym i ich bliskim spokojnie przeżyć w domu bezcenny czas, który jest im dany. Godnie. Razem. W bezpiecznej, znajomej przestrzeni – domowym zaciszu. Przy wsparciu fachowej, medycznej pomocy.

Szukamy wolontariusza, który wesprze działania hospicjum w zakresie promocji. Dzięki Twojej pracy przyczynisz się do zwiększenia świadomości społecznej na temat opieki paliatywnej i potrzeb osób nieuleczalnie chorych.

Z doświadczenia wiemy, że pomaganie innym, zwłaszcza w trudnych chwilach, przynosi ogromną satysfakcję. Wiedza, że twój wkład ma realny wpływ na życie osób potrzebujących, daje spełnienie i poczucie sensu życia. Jeśli czujesz, że chciałbyś się zaangażować w naszą inicjatywę dobroczynną, nie wahaj się wysłać nam swoje zgłoszenie.

Zadania wolontariusza:

Opracowanie i wdrożenie strategii promocyjnej dla Hospicjum Domowego im. bł. ks. Adolpha Kolpinga w szczególności:

• budowanie kontaktów z mediami, ambasadorami, influencerami,
  • rozwijanie profilu na facebooku Życie. Do końca: facebook.com/hospicjum.kolping/,
  • kreatywne tworzenie i wprowadzenie treści na stronę internetową www.hospicjum.kolping.pl,
  • współtworzenie comiesięcznych newsletterów dla darczyńców hospicjum w systemie MailerLite,
  • współpraca z fundraiserem i zespołem merytorycznym hospicjum.

Szukamy osoby:

• z doświadczeniem w marketingu i PR,
  • dobrze poruszającej się w środowisku WordPress oraz social mediów,
  • kreatywnej i wykazującej własną inicjatywę w działaniach,
  • dyspozycyjnej w wymiarze ok. 40 godzin miesięcznie
  • kochającą zmieniać świat na lepsze 😊

Co oferujemy?

• umowę wolontariacką,
  • perspektywę rozwoju w strukturach organizacji,
  • bezpłatny udział w zagranicznych wyjazdach szkoleniowych oraz szkoleniach i warsztatach w Polsce,
  • udział w wartościowej inicjatywie, która pomaga chorym na ich ostatnim etapie życia,
  • certyfikat oraz referencje.

Jeżeli chciałbyś się zaangażować w tworzenie Hospicjum Domowego im. bł. ks. Adolpha Kolpinga, prześlij nam swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres hospicjum@kolping.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia br.

Klauzula o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Dzieła Kolpinga w Polsce dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) .

W przypadku zainteresowania kolejnymi procesami rekrutacyjnymi prosimy zamieścić również następujące oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Dzieła Kolpinga w Polsce również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Klauzula informacyjna RODO:

Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Dzieła Kolpinga z siedzibą w Krakowie (31-436) przy ul. Zułowska 51 (KRS 0000286578,NIP 9452110111, REGON 120589913), a moje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2018.1000 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 przez WE oraz dostosowanymi do nich procedurami obowiązującymi Fundacji.

Osobie uczestniczącej w procesie rekrutacji przysługuje prawie dostępu do treści podanych danych, możliwości ich poprawiania, aktualizowania, jak również prawie wniesienia sprzeciwu do organu nadzoru. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem danych osobowych ze zbiorów Administratora.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest w pełni dobrowolne, jednakże konieczne dla realizacji procesu rekrutacji.

Oświadczenia związane z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych, modyfikacje oraz żądanie usunięcia należy kierować na adres poczty elektronicznej Fundacji: info@kolping.pl