fbpx
« Powrót

AKTYWNI MŁODZI rozwijają kompetencje pracy w zespole

Udostępnij

Ostatnie dni września to dla realizatorów projektu „AKTYWNI MŁODZI – program rozwoju kompetencji społecznych” intensywny czas wypełniony warsztatami i szkoleniami dla uczestników projektu.

Aktywni Młodzi z Andrychowa i Krakowa uczestniczyli w dniach 20-22 września w Treningu Umiejętności Interpersonalnych w malowniczej miejscowości Murzasichle k. Zakopanego. Warsztaty z psychologiem Tomkiem Pielichowskim to 3 dni zajęć integrujących i rozwijających kluczowe kompetencje społeczne.

W dniach 21-22 oraz 27-28 września odbyły się dwie edycje Warsztatów Współpracy Zespołowej, które prowadziła psycholog Katarzyna Paszyńska – Chełkowska.

Mateusz, opiekun obu grup tak podsumowuje działania:

Dziękujemy grupie ze SOSW przy ul. Szwedzkiej w Krakowie za aktywne i kreatywne zajęcia. Zaangażowanie i zgranie grupowe uczestników są godne podziwu.  Już niedługo startujemy z wolontariatem!

Grupa z SOSW w Zagorzycach pracowała intensywnie: spośród różnych aktywności, którymi się zajmowaliśmy, poniżej możecie zobaczyć wybrane dzieła wspólnej pracy zespołowej – cztery pory roku z masy solnej czy ozdobne dzbanki.

Do tej pory objęliśmy wsparciem ponad 200 młodych osób, które w ramach projektu uczestniczyły w doradztwie zawodowym, warsztatach rozwijających kompetencje społeczne oraz wolontariacie. We wrześniu 2021 roku zrekrutowaliśmy już ostatnich uczestników projektu, który potrwa do końca marca 2022 roku.

Już dziś możesz pomóc

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć Dzieło Kolpinga

20 zł
50 zł
100 zł
250 zł