fbpx
« Powrót

AKTYWNIE – SPOŁECZNIE: w Murzasichle integracyjnie i motywacyjnie!

Udostępnij

W dniach od 22.09 do 24.09.2021 r. odbyły się warsztaty wyjazdowe, integracyjno-motywacyjne ,,Moje kompetencje społeczne’’. Tym razem miały one miejsce w ośrodku „U Zbójnika” w miejscowości Murzasichle. W warsztatach brało udział trzynaście Uczestniczek projektu Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce „AS: aktywnie społecznie” z X i XI grupy krakowskiej, a zajęcia poprowadziła trenerka Pani Kamilla Szczyrek.

Ćwiczenia praktyczne, zadania grupowe i gry integracyjne to nie wszystko znalazł się również czas na spacery w pięknej, górskiej scenerii. Kojąca atmosfera gór udzieliła się naszym Uczestniczkom, które aktywnie brały udział w warsztatach integracyjno-motywacyjnych. Dzięki udziałowi w wyjeździe podniosły swoje kompetencje społeczne oraz zacieśniły relacje między sobą.

Oto kilka ciepłych oraz motywujących opinii Uczestniczek, które zwróciły naszą uwagę: ,,teraz wiem jak rozmawiać, planować i współpracować w grupie’’, ,,chcę dalej rozwijać swoje zdolności komunikacji i integracji’’, ,,dziękujemy za wszystkie dogodności, za mile spędzony czas oraz dobrą atmosferę’’.

Takie informacje zwrotne dodają nam otuchy oraz dalszej motywacji do działania!

Już dziś możesz pomóc

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć Dzieło Kolpinga

20 zł
50 zł
100 zł
250 zł