ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ „SENIORZY DLA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU”

W każdej chwili naszego życia i w każdym miejscu, możemy zrobić wiele dobrego,
ale musimy mieć oczy i uszy otwarte i ponad wszystko chcieć czynić dobro.

Adolph Kolping

BEZPŁATNE SPOTKANIE W KRAKOWIE DLA OSÓB W WIEKU 60+

W imieniu Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w konferencji podsumowującej projekt pt.: „Seniorzy dla zrównoważonego rozwoju”, która odbędzie się 13-14 grudnia 2022, w Hotelu Polonia, w samym centrum Krakowa.

Przez kilka minionych miesięcy seniorki i seniorzy od Bałtyku po Tatry podejmowali lokalne działania wspierające ideę zrównoważonego rozwoju.

Dwudniowe spotkanie będzie mieć charakter:

• podsumowujący  – dokonamy refleksji minionych działań
  • edukacyjny – pogłębimy i poszerzymy naszą wiedzę
  • integracyjny – spędzimy czas wymieniając doświadczenia i lepiej się poznając.

Zapraszamy do uczestnictwa osoby w wieku 60+ mieszkające na terenie gmin wiejskich lub wiejsko-miejskich.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję spotkać się ze znanym podróżnikiem, przygotować smaczne potrawy podczas spotkania z dietetykiem, jak i poznać cenne inicjatywy z zakresu zrównoważonego rozwoju. Ponadto spotkanie to również okazja do integracji w przepięknym miejscu, jakim jest Kraków.

Fundacja pokrywa koszty uczestnictwa, w tym koszty przejazdu do wysokości biletów komunikacją publiczną.

RAMOWY PROGRAM KONFERENCJI „SENIORZY DLA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU”

Zgłoszenia na poniższym formularzu prosimy przesłać do 5 grudnia, do godz.: 10:00 na adres fundacja@kolping.pl