Zapraszamy członków Młodego Kolpinga w Polsce do uczestnictwa w dorocznym Zebraniu Członków Młodego Kolpinga Europa, które w tym roku odbędzie się w Esztergom na Węgrzech w dniach 16-18 września 2022 roku.

Spotkanie odbędzie się równocześnie z Zebraniem Kontynentalnym Europejskiego Dzieła Kolpinga, co stwarza nam możliwość organizacji wspólnych warsztatów z delegatami Związków Kolpingowskich z całej Europy  i spędzenia razem tego czasu.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: pkwapik@kolping.pl do dnia 15 sierpnia 2022 roku.

W spotkaniu może uczestniczyć 2 delegatów z każdego kraju.

Podczas zebrania odbędą się wybory do zarządu Młodego Kolpinga Europa (Kolping Youth Europe eV.).  Każdy delegat może kandydować na miejsce w zarządzie.

Osoby zainteresowane startem w wyborach są proszone o przesłąnie tej informacji wraz ze zgłoszeniem chęci uczestnictwa w zebraniu lub najpóźniej do dnia 9 września 2022 r. Zarząd chętnie udzieli również więcej informacji na temat zadań członka zarządu.