SENIORZY

KOLPING DLA SENIORÓW

KOLPINGOWSKIE KLUBY SENIORA

To miejsca przyjazne seniorom, otwarte dla każdego, kto chce spotkać życzliwych ludzi, kto szuka ciekawych, rozwijających zajęć, kto chce się realizować pomagając innym. KKS-y działają w Polsce przy 14 Stowarzyszeniach Rodzina Kolpinga.

AKCJA „NIEDZIELNY OBIAD”

Niedzielny obiad w gronie bliskich, rodziny to nie tylko posiłek, ale przede wszystkim czas spotkania, rozmów i budowania relacji.  Kolpingowscy wolontariusze zapraszają samotnych seniorów na kameralne spotkania przy stole – łączące posiłek z miłym spędzeniem czasu.

AKTYWIZACJA, EDUKACJA, ROZWÓJ

„Jesień życia” to doskonały czas na rozwój i robienie rzeczy, na które wcześniej zabrakło czasu. Dzieło Kolpinga organizuje dla seniorów ciekawe zajęcia, warsztaty, spotkania, wyjazdy – pomaga aktywnie i zdrowo żyć.

KOLPING DLA SENIORÓW

obiadów dla 700 seniorów.
wyjazdowe fora seniorów z udziałem 300 osób.
edycji kursu opiekuna osób starszych
projekty ASOS
seminaria, warsztaty, spotkania, szkolenia, zajęcia sportowe, kulinarne, rękodzielnicze

AKCJE I WYDARZENIA