EUROPEJSKI TYDZIEŃ MŁODYCH 2023 – RUSZA REJESTRACJA UCZESTNIKÓW!

Kolejny coroczny Europejski Tydzień Młodych organizowany przez Młodego Kolpinga Europa odbędzie się w mieście Szeged (Węgry) w dniach 6-12 sierpnia 2023 roku. Młodzież Kolpinga ze wszystkich krajów europejskich jest zaproszona do wzięcia udziału w tym ekscytującym tygodniu, poznania innych członków organizacji i odkrycia Węgier.

Więcej informacji wraz ze szczegółowym programem można znaleźć tutaj:

EUROPEJSKI TYDZIEŃ MŁODYCH – POBIERZ PROGRAM

Osoby zainteresowane udziałem powinny wysłać swoje zgłoszenia maksymalnie do piątku 14 lipca 2023 roku, wypełniając formularz online

Spotkanie jest przeznaczone dla członków Dzieła Kolpinga. Zanim wyślesz zgłoszenie do organizatorów, skontaktuj się  z biurem Dzieła Kolpinga w Krakowie (pkwapik.kolping@gmail.com) – uzyskasz pomoc w organizacji podróży oraz wszelkie niezbędne  informacje.

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas podczas tegorocznego Europejskiego Tygodnia Młodych! Jeśli masz jakieś pytania bezpośrednio do organizatorów, wyślij wiadomość e-mail na adres contact@kolpingyoutheurope.com

Z radością zapraszamy na tegoroczny Europejski Tydzień Młodych! To ekscytujące wydarzenie odbędzie się w Szeged na Węgrzech, od niedzieli 6 sierpnia do soboty 12 sierpnia 2023 roku. Temat Tygodnia Młodych brzmi:  „Tam, gdzie słowa zawodzą, przemawia muzyka – rozwój muzyczny młodzieży” i spodziewamy się 20-40 uczestników w Szeged.

Opłata dla uczestników z Polski wynosi:

• 100 € dla uczestników do 27 roku życia
  • 130 € dla uczestników w wieku 28 lat i starszych

Informacje od organizatorów: Z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia! Jeśli liczba zgłoszeń przekroczy liczbę miejsc na wydarzenie, uczestnicy zostaną wybrani na podstawie przejrzystych kryteriów (np. data rejestracji, różnorodność krajów, wiek uczestnika). Aby obniżyć koszty podróży, zalecamy rozpoczęcie planowania podróży natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa (potwierdzenia będą wysyłane regularnie, również przed upływem terminu rejestracji).