Kolpingowskie Mistrzostwa Narciarskie w Innsbrucku.

W imieniu Dzieła Kolpinga w Austrii zapraszamy do Innsbrucka na  Mistrzostwa Narciarskie Europejskiego Dzieła Kolpinga:

Drodzy Kolpingowcy!

Innsbruck, dwukrotne miasto olimpijskie, w 2012 roku będzie miejscem następnych mistrzostw narciarskich Europejskiego Dzieła Kolpinga.  Ucieszymy się z licznego uczestnictwa!

Konkurs alpejski zostanie rozegrany na stokach góry Patscherkofel w Alpach Wschodnich, a narciarstwo biegowe  w mieście Seefeld.
Wszystkie Uczestniczki i Uczestnicy będą  mieszkać w naszym Domu Kolpinga lub w pobliskim młodzieżowym domu wypoczynkowym. Wieczorne imprezy będą odbywać się w Domu Kolpinga.

Z najlepszymi życzeniami z Innsbrucka
 - cześć Kolpingowi!
Josef Ursprunger
Przewodniczący Rodziny Kolpinga w Innsbrucku

Drogie Przyjaciółki i Przyjaciele Kolpinga!

Austriackie Dzieło Kolpinga jest bardzo dumne z tego, że przybędziecie na europejskie  mistrzostwa narciarskie2012 Europejskiego Dzieła Kolpinga właśnie do nas, aby w dyscyplinie sportu, która w Austrii ma ogromne znaczenie postawić kamień milowy w historii Dzieła Kolpinga naszego kraju.
Wiele dróg prowadzi do wspólnoty, jedna na pewno przez łączącą kraje dziedzinę jaką jest sport.

Zrobimy wszystko, abyście czuli się u gospodarzy - Rodziny Kolpinga w Innsbrucku - komfortowo i mogli poczuć  austriacką gościnność. Zatem życzymy sobie wszyscy, aby nasza wspólnota kolpingowska poprzez to międzynarodowe spotkanie i różnorodne przeżycia wspólnie wzrastała!

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Christine Leopold
Przewodnicząca Dzieła Kolpinga w Austrii

Czwartek, 16 lutego 2012 r.
Przyjazd od godz. 10.00
Biuro zawodów w Domu Kolpinga w Innsbrucku czynne od godz. 10.00
Rozdzielanie pakietów startowych
Zakwaterowanie