AKTUALNE PROJEKTY
10.2020

Aktywni i samodzielni na rynku pracy

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza wszystkich chętnych do udziału w projekcie "Aktywni i samodzielni na rynku pracy" współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków EFS w Ramach Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.   Projekt jest realizowany w okresie 01.08.2020r. – 31.07.2022r.

Celem projektu jest aktywizacja zawodowa osób niepracujących powyżej 30 roku życia, w tym m.in. długotrwale bezrobotnych, z niskimi kwalifikacjami, z orzeczoną niepełnosprawnością, kobiet, zamieszkujących powiaty: wadowicki, olkuski, suski, brzeski, limanowski, tatrzański, chrzanowski, oświęcimski, wielicki, proszowicki.

Uczestnikom oferujemy:
- płatne 3 i 6-miesięczne staże zawodowe;
- szkolenia i kursy zawodowe, bony szkoleniowe wraz ze stypendium szkoleniowym;
- szkolenia ECDL Base/ Profile/ E-Obywatel wraz ze stypendium szkoleniowym;
- pośrednictwo pracy, doradztwo zawodowe;
- refundację kosztów dojazdu/opieki nad osobą zależną.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i udziału w rekrutacji.

Szczegółowych informacji udzielają Centra Wsparcia „Kolping”
w Krakowie, Brzesku, Oświęcimiu i Wadowicach.

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Created by Agencja Interaktywna NEGON