Informatyk

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce - poszukuje pracownika na stanowisko informatyka w organizacji pozarządowej.

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem
  • naprawę i konserwację komputerów stacjonarnych, laptopów, itp.
  • przygotowanie sprzętu komputerowego do pracy (konfiguracja i instalacja sterowników i oprogramowania)
  • sporządzanie i prowadzenie ewidencji sprzętu
  • pomoc pracownikom biura w rozwiązaniu problemów
  • praca w pakiecie graficznym Corel

Miejsce pracy: Kraków

Wymagane jest:

  • umiejętność szybkiej i precyzyjnej diagnostyki uszkodzonego sprzętu
  • umiejętności zainstalowania systemu operacyjnego Windows
  • znajomość pakietu Corel
  • podstawowa wiedza w zakresie Windows Serwer, Linux
  • wysoki poziom wiedzy pakietu Office oraz systemu operacyjnego Windows
  • umiejętność konfigurowania urządzeń Wi Fi
  • umiejętność konfigurowania oraz zarządzanie urządzeniami sieciowymi oraz siecią
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność w godzinach przedpołudniowych

Oferujemy:

  • pracę  w dużej organizacji pozarządowej (w niepełnym wymiarze; możliwość zatrudnienia także dla studentów)
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV prosimy kierować na adres: ubukowska@kolping.pl (w tytule wiadomości podając nazwę stanowiska).

Na zgłoszenia czekamy do 2 października br.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)".

Bł. A. Kolping (1813 - 1865)