Młody Kolping Polska zaprasza do współpracy Młodego Kolpinga z Aachen

2010-05-27

W dniach 27-29.05.2010 do Krakowa przyjadą na zaproszenie zarządu Młodego Kolpinga Polska przedstawiciele Młodego Kolpinga z diecezji Aachen. Będzie to pierwsze spotkanie mające na celu zawiązanie współpracy pomiędzy młodymi z obu grup. Podczas spotkania przewidziano rozmowy dotyczące znalezienia płaszczyzny wspólnych działań.

EUROPEJSKIE SPOTKANIE MŁODYCH NA LITWIE 9-17 SIERPNIA 2010

2010-05-14

Młody Kolping Europa serdecznie zaprasza wszystkich młodych Kolpingowców z całej Europy do udziału w tegorocznym Tygodniu Młodych na Litwie! Spędzicie osiem niezapomnianych dni pełnych dobrej zabawy, kreatywności, zajęć sportowych, ciekawych informacji i duchowości.

Folklorystyczne spotkanie z Kolpingiem

2010-05-14

Stowarzyszenie ,,Rodzina Kolpinga’’ w Dębnie oraz organizacje sieci brzeskiej, działające w ramach projektu ,,Współpraca dla pracy’’, mają zaszczyt zaprosić członków Sieci z: Luborzycy, Kłodawy, Łeby, Chełmka, Poręby Żegoty, Sycowa, Wadowic na festyn pn. ,,Folklorystyczne spotkanie z Kolpingiem’’.

Łączymy się w modlitwie i żałobie po tragedii pod Smoleńskiem

2010-04-12

Wstrząśnięci i przybici głębokim żalem i smutkiem po tragicznej śmierci Pana Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego wraz z Małżonką oraz Wszystkich Osób towarzyszących Mu w Pielgrzymce Pamięci do Katynia – łączymy się w modlitwie i żałobie z Rodakami w tych bolesnych dla Polski chwilach.

Kondolencje napływające z całego świata

2010-04-14

Drodzy Przyjaciele w Dziele Kolpinga w Polsce,
          Z przerażeniem i wielkim zaskoczeniem dowiedzieliśmy się o tragicznym wypadku i śmierci polskiego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
          W imieniu Międzynarodowego Dzieła Kolpinga chcielibyśmy przekazać nasze głębokie wyrazy współczucia członkom Dzieła Kolpinga w Polsce i wszystkim ludziom, którzy pogrążeni są w żałobie po śmierci Prezydenta i towarzyszącym mu wysokich urzędników i dostojników.
          Śmierć reprezentantów Polski jest bardzo bolesna. Tym bardziej tragiczny jest związek tego wypadku ze świętem pamięci w Katyniu, gdzie już kiedyś znalazło śmierć tak wielu wysokiej rangi osobistości polskiego narodu.

ks. Axel Werner                                                                           Hubert Tintelott
Prezes Generalny                                                                  Sekretarz Generalny

Oryginał

Kolejne kondolencje:

Życzenia Wielkanocne

2010-04-01

ZŁĄCZENI  RADOŚCIĄ   WSPÓLNEGO  ŚWIĘTOWANIA WIELKANOCNEGO  CUDU  PRZESYŁAMY  SERDECZNE  ŻYCZENIA - NIECH  CHRYSTUS  ZMARTWYCHWSTAŁY  BŁOGOSŁAWI   I  UDZIELA  POTRZEBNYCH  ŁASK  W  CODZIENNYM   ŻYCIU   NIECH  NAPEŁNIA  WASZE  SERCE  MIŁOŚCIĄ  I  NADZIEJĄ...

Europejskie Seminarium Dzieła Kolpinga - międzynarodowe spotkanie młodzieży

2010-03-05

Międzynarodowe Dzieło Kolpinga organizuje seminarium dla młodych ludzi z całej Europy zaangażowanych w działalność organizacji. Seminarium odbędzie się w Strasbourgu (Francja) w dniach 25-30 kwietnia 2010...

« 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 »