RAJD DLA ŻYCIA

2010-06-02

Młody Kolping Polska we współpracy z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży zaprasza wszystkie młode osoby, dla których ważne są wartości takie jak: życie ludzkie od poczęcia do naturalnej śmierci, godność, prawda, rodzina, do udziału w rajdzie rowerowym pt. „RAJD DLA ŻYCIA”. Startujemy u Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu (Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska), a kończymy u św. Brunona z Kwerfurtu  w Giżycku (Diecezja Ełcka).

Warsztaty dziennikarskie w wakacje dla Młodego Kolpinga

2010-06-01

Młody Kolping Polska zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach dziennikarskich zorganizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży (KSM).
Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży pragnącej pogłębiać wiedzę z zakresu dziennikarstwa. Ideą warsztatów jest rozwijanie umiejętności dziennikarskich u młodzieży.

Młody Kolping Polska zaprasza do współpracy Młodego Kolpinga z Aachen

2010-05-27

W dniach 27-29.05.2010 do Krakowa przyjadą na zaproszenie zarządu Młodego Kolpinga Polska przedstawiciele Młodego Kolpinga z diecezji Aachen. Będzie to pierwsze spotkanie mające na celu zawiązanie współpracy pomiędzy młodymi z obu grup. Podczas spotkania przewidziano rozmowy dotyczące znalezienia płaszczyzny wspólnych działań.

EUROPEJSKIE SPOTKANIE MŁODYCH NA LITWIE 9-17 SIERPNIA 2010

2010-05-14

Młody Kolping Europa serdecznie zaprasza wszystkich młodych Kolpingowców z całej Europy do udziału w tegorocznym Tygodniu Młodych na Litwie! Spędzicie osiem niezapomnianych dni pełnych dobrej zabawy, kreatywności, zajęć sportowych, ciekawych informacji i duchowości.

Folklorystyczne spotkanie z Kolpingiem

2010-05-14

Stowarzyszenie ,,Rodzina Kolpinga’’ w Dębnie oraz organizacje sieci brzeskiej, działające w ramach projektu ,,Współpraca dla pracy’’, mają zaszczyt zaprosić członków Sieci z: Luborzycy, Kłodawy, Łeby, Chełmka, Poręby Żegoty, Sycowa, Wadowic na festyn pn. ,,Folklorystyczne spotkanie z Kolpingiem’’.

Łączymy się w modlitwie i żałobie po tragedii pod Smoleńskiem

2010-04-12

Wstrząśnięci i przybici głębokim żalem i smutkiem po tragicznej śmierci Pana Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego wraz z Małżonką oraz Wszystkich Osób towarzyszących Mu w Pielgrzymce Pamięci do Katynia – łączymy się w modlitwie i żałobie z Rodakami w tych bolesnych dla Polski chwilach.

Kondolencje napływające z całego świata

2010-04-14

Drodzy Przyjaciele w Dziele Kolpinga w Polsce,
          Z przerażeniem i wielkim zaskoczeniem dowiedzieliśmy się o tragicznym wypadku i śmierci polskiego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
          W imieniu Międzynarodowego Dzieła Kolpinga chcielibyśmy przekazać nasze głębokie wyrazy współczucia członkom Dzieła Kolpinga w Polsce i wszystkim ludziom, którzy pogrążeni są w żałobie po śmierci Prezydenta i towarzyszącym mu wysokich urzędników i dostojników.
          Śmierć reprezentantów Polski jest bardzo bolesna. Tym bardziej tragiczny jest związek tego wypadku ze świętem pamięci w Katyniu, gdzie już kiedyś znalazło śmierć tak wielu wysokiej rangi osobistości polskiego narodu.

ks. Axel Werner                                                                           Hubert Tintelott
Prezes Generalny                                                                  Sekretarz Generalny

Oryginał

Kolejne kondolencje:

« 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 »