09.2020

Zebranie członków Młodego Kolpinga Europa ONLINE

Pierwsze w historii Młodego Kolpinga Europa Zebranie Członków ONLINE odbędzie się 17 października 2020 roku.

Serdecznie zapraszamy członków Młodego Kolpinga w Polsce do udziału w Zebraniu Walnym Młodego Kolpinga Europa, które odbędzie się ONLINE dnia 17 października 2020 roku.

Każdy kraj w Europie może zgłosić 2 dwóch reprezentantów Młoego Kolpinga jako delegatów z prawem do głosowania. Ponieważ spotkanie odbywa się online, uczestniczyć w nim może więcej zainteresowanych osób.  Podczas zebrania odbędą się uzupełniające wybory 1 osoby do zarządu.

Zebranie odbędzie się w języku angielskim.

Do pobrania znajdują się następujące dokumenty:

ZAPROSZENIE wraz z programem wydarzenia

FORMULARZ zgłoszeniowy

Przedstawiciele Młodego Kolpinga z Polski zainteresowani udziałem w wydarzeniu proszeni są o kontakt na adres mailowy pkwapik@kolping.pl do dnia 2 października 2020 roku.

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Created by Agencja Interaktywna NEGON