03.2021

I Sesja Kolpingowska "Wiara fundamentem Dzieła Kolpinga"

18 marca br. o godz. 18:00 w ramach obchodów jubileuszu 30-lecia Dzieła Kolpinga w Polsce odbędzie się I Sesja Kolpingowska pt. „Wiara fundamentem Dzieła Kolpinga”.

Zaproszeni goście debatować będą nad aktualnością myśli bł. ks. Kolpinga w XXI w. i bieżącymi działaniami podejmowanymi przez Jego Dzieło.

Wydarzenia będzie transmitowane na żywo na Facebooku Dzieła Kolpinga.

Prelegenci:

• Mateusz Zbróg (Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana") – ekspert w obszarze Katolickiej Nauki Społecznej.
  • ks. dr Przemysław Król SCJ (Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców "Talent") – ekspert w obszarze przedsiębiorczości
  • Krzysztof Wolski (Sekretarz Naczelny Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce) – ekspert w obszarze Idei Kolpingowskiej.

Porozmawiamy o:

✅miejscu katolika w gospodarce,

✅czy Katolicka Nauka Społeczna – to utopia czy plan działania?

✅czy idea "pomocy dla samopomocy" jaką miał bł. ks. Kolping — jest nadal aktualna?

Do sesji może dołączyć Każdy poprzez swój smartfon lub laptop ( https://cutt.ly/JzUYnW9 ) Udział w Sesji jest bezpłatny, a Kolping w Polsce otwiera drogę ku chrześcijańskiemu zdobywaniu przyszłości. Bo — jak powiedział nasz Patron — „Kto wykazuje odwagę, dodaje odwagi innym”.

Załóż rodzinę kolpinga
Formacja duchowaFundacjaMłody kolpingDomy kolpingaKolping EuropaKolping International1%

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Created by Agencja Interaktywna NEGON