Zaproszenie: Europejski Tydzień Młodych

Młody Kolping Europa oraz Młody Kolping z Diecezji Bamberg zaprasza swoich członków, wolontariuszy i sympatyków do udziału w Europejskim Tygodniu Młodych, który odbędzie się w dniach 13-20.08.2017 w Norymberdze w Niemczech.

GDZIE:  Norymberga, Niemcy

KIEDY: 13-20.08.2017

DLA KOGO: Członkowie, wolontariusze i sympatycy Młodego Kolpinga w wieku 18-30 lat, aktywnie działający w Rodzinie Kolpinga.

JĘZYK: wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego

TEMATEurope – Common values?! Podczas spotkania planowane są dyskusje i warsztaty dot. wspólnych wartości w Europie, praw człowieka, solidarności i demokracji. Zaplanowano również zwiedzanie Norymbergi, Bambergu i Szwajcarii Frankońskiej. Więcej informacji znajduje się na ulotce POBIERZ

KOSZTY UCZESTNICTWA: opłata uczestnictwa wynosi 75 Euro, możliwy jest zwrot kosztów podróży do wysokości 50% wartości biletu, ale nie więcej niż 100 Euro, dojazd na miejsce spotkania we własnym zakresie

ZGŁOSZENIE: Formularz zgłoszeniowy w języku angielskim można pobrać TUTAJ. Wypełniony formularz należy przesłać na adres pkwapik@kolping.pl do dnia 5 czerwca 2017r.
Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi do dnia 15 czerwca.

FINANSOWANIE: Erasmus+, Doris Wuppermann Stiftung, Bürgerbewegung für Menschenwürde in Mittelfranken e.V.