Szkolenia z zakresu edukacji globalnej.

 

Chcesz poszerzyć swą wiedzę o globalnych współzależnościach i przekazywać ją innym? Zgłoś się do projektu i zostań multiplikatorem edukacji globalnej!

Przebieg projektu:
1. Szkolenie wprowadzające w tematykę edukacji globalnej, wychodzące od definicji do zagadnień sprawiedliwego handlu, gospodarowania zasobami żywności czy ochrony środowiska  (11-12.09.2015 r., Bochnia)
2. Szkolenie  metodyczne kształcące umiejętności prowadzenia spotkań z zakresu edukacji globalnej (2-3.10.2015 r., Inwałd).
3. Przygotowanie i przeprowadzenie spotkania edukacyjnego dla dowolnej grupy odbiorców (ok. 20 uczestników),
4. Specjalistyczne doradztwo i mentoring na etapie przygotowania scenariusza ww spotkania,
5. Udział w spotkaniu podsumowującym dla multiplikatorów w celu wymiany doświadczeń z realizacji spotkań edukacyjnych, dobrych praktyk i wskazówek jak uniknąć błędów w pracy edukatora edukacji globalnej (koniec listopada 2015 r., Kraków).

Zapewniamy wyżywienie, noclegi, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu oraz wsparcie finansowo-merytoryczne podczas realizacji spotkań edukacyjnych. Angażujemy wybitnych fachowców z dziedziny edukacji globalnej.

Wypełnione ankiety rekrutacyjne (skany) wysłane na adres: ubukowska@kolping.pl przyjmujemy do 1 września lub do wyczerpania miejsc. Pobierz ankietę.

Podczas rekrutacji pierwszeństwo mają przedstawiciele organizacji członkowskich Małopolskiej Sieci NGO.


Więcej informacji: tel. 12 418 77 63, ubukowska@kolping.pl.

Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.


 


 
Bł. A. Kolping (1813 - 1865)