Spotkanie informacyjne dla seniorów w Dębnie

Osoby w wieku 60+ zapraszamy na zajęcia komputerowe, zajęcia manualne lub sportowe.
Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Dębnie zaprasza na nieodpłatne zajęcia osoby, które ukończyły 60 r.ż. W ramach projektu „I seniorem dobrze być! Program na rzecz wspierania funkcjonowania społecznego osób starszych” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 planowane są na terenie Dębna następujące zajęcia:
•             kurs komputerowy
•             nordic walking
•             gimnastyka dla seniorów
•             zajęcia decoupage
•             haftowanie
•             itp.,
3 lipca o godz.: 17:00 odbędzie się spotkanie informacyjne w siedzibie Rodzinie Kolpinga w Dębnie.

Jeśli jesteś zainteresowany powstaniem Klubu Seniora, w którym można ciekawie spędzić czas zapraszamy!