Aktywnie i ciekawie

Osoby w wieku 60+ zapraszamy na zajęcia komputerowe, zajęcia manualne lub sportowe.
Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Krakowie – Nowym Bieżanowie zaprasza na nieodpłatne zajęcia osoby, które ukończyły 60 r.ż.
W ramach projektu „I seniorem dobrze być! Program na rzecz wspierania funkcjonowania społecznego osób starszych” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 planowane są w Nowym Bieżanowie następujące zajęcia:
•    kurs komputerowy
•    nordic walking
•    gimnastyka dla seniorów
•    zajęcia decoupage
•    hafotwanie
•    itp.,
25 czerwca o godz.: 19:00 odbędzie się spotkanie informacyjne w Nowym Bieżanowie, w salkach parafialnych.
Jeśli jesteś zainteresowany powstaniem Klubu Seniora, w którym można ciekawie spędzić czas zapraszamy!