WYRUSZ Z NAMI NA MAŁOPOLSKI SZLAK ŚW. JAKUBA

Już po raz kolejny Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga - „Klub Celtycki” zaprasza na wspólne wędrowanie szlakiem Jakubowym w Małopolsce. Tym razem pokonamy odcinek między  Krakowem a Tyńcem (16 km.) Wyruszamy 7 czerwca (sobota) 2014 r. o godz. 8.00 z parafii Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Krakowie.

Naszą wędrówkę rozpoczynamy Mszą św. o godz. 8.00, następnie ruszamy trasą: parafia Dobrego Pasterza, ul. Brogi,
Rakowicka, Lubicz, Strzelecka, Kopernika, Mały Rynek, Okno Papieskie, Wawel, wały wiślane, Tyniec.

Powrót autobusem miejskim 112 z Tyńca.

W ramach przygotowania do wyprawy zapraszamy wszystkich chętnych, sympatyków i amatorów Dróg św. Jakuba na spotkanie z p. Magdaleną Szczudło, która opowie o swoich doświadczeniach na hiszpańskim szlaku jakubowych i zaprezentuje zdjęcia ze swojej wyprawy. Prelekcja odbędzie się 6 czerwca 2014 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Domu KOLPING przy ul. Żułowskiej 51 w Krakowie.

Wstęp wolny!