Konkurs na NAJLEPSZĄ RODZINĘ KOLPINGA 2013 r. rozstrzygnięty !!!

Drodzy Członkowie Rodzin Kolpinga!
Spieszymy poinformować o wynikach I edycji Konkursu na Najlepszą Rodzinę Kolpinga 2013 r. W konkursie udział wzięło 8 Rodzin Kolpinga, które przesłały swoje zgłoszenia do Konkursu. Są to: RK Bochnia, RK Brzesko, RK Chełmek, RK Luborzyca, RK Maków Podhalański, RK Oświęcim, RK Poręba Żegoty i RK Subkowy.
Bardzo dziękujemy członkom tych Rodzin za podjęcie trudu i skrupulatne przygotowanie wymaganych w konkursie dokumentów opisujących główne działania Rodzin w 2012 r.
Kapituła Konkursu dokonała oceny nadesłanych do konkursu zgłoszeń i wyłoniła zwycięzców.

Tytuł „Najlepszej Rodziny Kolpinga 2013 r.” oraz bon zakupowy o wartości

2000 zł otrzymuje:

RODZINA KOLPINGA W SUBKOWACH

Najwięcej punktów w kategorii „Tak działamy!” uzyskała

RODZINA KOLPINGA W PORĘBIE ŻEGOTY,

która otrzymuje dyplom „Najlepsze Kolpingowskie Dzieło Roku 2013” oraz bon zakupowy o wartości 500 zł.

Najwięcej punktów w kategorii „Rodzina Rodzinie” uzyskała

RODZINA KOLPINGA W BRZESKU,

która otrzymuje dyplom „Kolpingowska Pomocna Dłoń Roku 2013” oraz bon zakupowy o wartości 500 zł.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom!
Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród nastąpi podczas tegorocznego Ogólnego Zgromadzenia Związku.