Międzynarodowa Kolpingowska Wędrówka Pokoju

Drodzy Kolpingowcy,
mamy nadzieję, że będziemy w stanie zafascynować Was pięknem Zagłębia Ruhry. Zapraszamy  do spędzenia z nami czasu w sercu naszej metropolii!
Z okazji Jubileuszu 100.lecia Domu Kolpinga Wanne – Eickel, Rodzina Kolpinga Wanne-Eickel Centrum organizuje 46. Międzynarodową Kolpingowską Wędrówkę Pokoju, która odbędzie się w terminie 9 -12 maja 2013 r.
Wędrówka Pokoju to najstarsze regularnie organizowane i cieszące się wysoka frekwencją spotkanie Europejskiego Dzieła Kolpinga. Kolpingowcy z różnych państw Europy wspólnie wędrują, modlą się i świętują nieprzerwanie od 46 lat, za każdym razem w innym europejskim  mieście.
Wędrówka Pokoju to żywa tradycja kolpingowska profesjonalnie koordynowana przez Poola Schroedera z Luxemburga odbywająca się rokrocznie od roku 1968!
Idea wspólnej wędrówki i modlitwy o pokój na świecie pozostaje nieprzerwanie  aktualna.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
KOSZTY WYŻYWIENIA I NOCLEGÓW (3 NOCLEGI)

Bardzo dobry hotel
z noclegiem, śniadaniem, pokoje 1- i 2 os. z łazienką
Pokój 2.os. - 295 Euro (cena za osobę)
Pokój 1.os. - 335 Euro (cena za osobę)

Pensjonat młodzieżowy ze śniadaniem, nowocześnie urządzone pokoje, Pokoje dwu- , trzy- i  czteroosobowe,   prysznice i toalety na korytarzu. Nie ma ręczników. Max. dla 45 osób.
Cena 240 Euro za osobę

Przelew
Zgłoszenie jest ważne dopiero po wpłaceniu zaliczki w wysokości 150 Euro do dnia 15.02.2013r. Pozostałą kwotę należy uiścić przelewem do dnia 20.03.2013r.

Szczegółowy program spotkania oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie organizatora: http://www.friedenswanderung.de

W przypadku pytań proszę o kontakt pod adresem: pkwapik@kolping.pl oraz pod numerem tel. 12 418 77 62