Koncert kwartetu smyczkowego Arte Con Brio w Niewieścinie

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Niewieścinie zaprasza na koncert pt. „Dziękujemy”  w wykonaniu kwartetu smyczkowego Arte  Con Brio z Bydgoszczy oraz promocję poezji młodej, niepełnosprawnej poetki należącej do naszego stowarzyszenia , Natalii Paliwody w niedzielę,  21 października 2012 r. o godz. 15 w kościele parafialnym św. Jakuba  Ap.  w Niewieścinie. Koncert  organizowany jest w ramach projektu: „Niewieścińskie centrum Santiago w rękach mieszkańców”, który został dofinansowany  ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” -Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Świeciu. Będzie okazją do podziękowania wszystkim osobom, które włączają się w prace na rzecz stowarzyszenia ,parafii i lokalnego środowiska.