Warsztaty Moderacja

W dniach 11-13 września 2012 r. w Domu Kolpinga w Bozen w Tyrolu Południowym odbędą się warsztaty pt. „Moderacja”. Jedno miejsce szkoleniowe jest przeznaczone dla Przedstawiciela Dzieła Kolpinga w Polsce.
Warsztaty organizowane przez Dzieło Kolpinga w Tyrolu Południowym są częścią projektu pt. „Szkolenia dla wolontariuszy odpowiedzialnych za zarządzanie”, finansowanego przez Komisję Europejską w ramach Programu Grundtvig „Uczenie się przez całe życie”.
Seminarium odbędzie się w Hotelu Kolpinga w Bolzano/Bozen.


 
Podczas warsztatów Uczestnicy dowiedzą się jakie są rola i zadania moderatora, w jaki sposób z powodzeniem  komunikować się z odbiorcą oraz spróbować własnych sił w roli moderatora.


Jak dojechać na seminarium:
Najdogodniejszą formą dojazdu na spotkanie jest lot do Mediolanu (Bergamo) + dojazd pociągiem do Bolzano. Do Bolzano można dotrzeć również autokarem lini Eurolines.


Warunki udziału w warsztatach:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
• Motywacja do podjęcia działań w Rodzinie Kolpinga


Koszty:
Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia uczestników warsztatów oraz koszty dojazdu (na podstawie biletów).


Zgłoszenia udziału w warsztatach prosimy przesyłać do 31 lipca 2012 r. (wtorek) na adres pkwapik@kolping.pl


Program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy  (w językach angielskim i niemieckim) można pobrać klikając na poniższy link:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - POBIERZ

PROGRAM WERSJA ANGIELSKI - POBIERZ

PROGRAM WERSJA NIEMIECKA - POBIERZ

 


 
Bł. A. Kolping (1813 - 1865)